Интернет магазин сантехники Санстор. SANSTORE. Купить сантехнику в Днепре. Смесители, ванны, душевые кабины, душевые системы, умывальники, унитазы, мебель.

Интернет-магазин электроники и сантехники. Днепр.

График работы: понедельник-пятница 9:00-17:00
Телефоны: 095-234-33-22 097-657-04-11
E-mail: sales@techcenter.com.ua

Шановні клієнти! Зверніть, будь ласка увагу!

Починаємо працювати!
1. Ціни та наявність уточнюємо у менеджера.
2. Розрахунок за безготівковою передоплатою на IBAN.
3. Умови доставки обговорюються з менеджером окремо.

Віримо в перемогу!

На сайті проводяться роботи по перекладу поточної версії на українську.
До їх завершення, продовжуючи користування сайтом, Ви даєте свою згоду на те, що інформація подається російською мовою!
Дякуємо за розуміння!


PYRAMIDA


Сайт производителя: www.pyramida.ua

Продукция PYRAMIDA в интернет-магазине Техцентр


Торговая марка PYRAMIDA.


Побутова техніка Pyramida з´явилася на ринку України в 2001 р. і швидко завоювала прихильність споживачів завдяки своїй надійності, технологічності, привабливому дизайну і широкому асортименту. Вже кілька років Pyramida утримує лідерство в сегменті кухонних витяжок, займаючи понад 30% ринку. Іншими словами, майже кожна 3-я витяжка, яка продається в Україні, - це витяжка Pyramida, що свідчить про високий попит на продукцію.

Крім кухонних витяжок, під маркою «Pyramida» виробляється вбудована побутова техніка, яка заслужено користується репутацією надійної і довговічної.

Маркетингові дослідження показали, що, на думку споживачів, побутова техніка Pyramida найбільш відповідає визначенню «оптимальне поєднання ціни та якості».

Компанія постійно вдосконалює свою продукцію, пропонуючи ринку технічні інновації. Саме під торговою маркою «Pyramida» у Східній Європі в середньому ціновому сегменті вперше з´явилися витяжки з сенсорними панелями управління, металевою крильчаткою і системою уловлювання жиру, яка не тільки захищає мотор, продовжуючи тим самим термін його експлуатації, а й покращує ефективність роботи витяжки.

Для якісного післяпродажного обслуговування компанією Pyramida створено широку мережу сервісних центрів. Запросити майстра сертифікованої служби підтримки для встановлення техніки можна в більшості великих і середніх міст.

За роботою сервісних центрів стежить відділ контролю якості обслуговування, в обов´язки якого також входить навчання фахівців.

У 2008 і 2009 рр.. техніка «Pyramida» була відзначена нагородою «Лідер галузі», а також сертифікатом «Знак якості» міжнародної програми захисту прав споживачів, яким відзначається продукція належної якості.Торговые марки


АДРЕС И ТЕЛЕФОНЫ

Интернет-магазин TECHCENTER.
г.Днепр
пр.Поля, 50Д, оф.259
095-234-33-22
097-657-04-11
sales@techcenter.com.ua

COPYRIGHT

TECHCENTER. Интернет-магазин электроники и сантехники. Днепр. 2007-2019г.
Все права защищены.

ДИЗАЙН И ПОДДЕРЖКА
Герасимов Алексей